Kuklík 89, Sněžné 592 03
Ubytovani icon

Ubytování

Chalupa nabízí 6 barevně rozlišených pokojů pro lepší orientaci návštěvníků s celkovou kapacitou 23 osob (po domluvě lze ubytovat i více). Nezapomínáme ani na děti, ve výbavě je několik postýlek a herna s hračkami.

Kuchyn icon

Kuchyň

K Vašemu pohodlí při vaření bude sloužit plně vybavená kuchyň s velkou pracovní plochou a 26 sadami nádobí. V kuchyni jsou dále k dispozici 2 lednice, mrazák, elektrický sporák, kachlová kamna a varná konvice.

Sanitary icon

Sociální zařízení

V přízemí najdete jednu z našich 3 koupelen. Koupelna v přízemí je vybavena vanou a umyvadlem, WC je řešeno odděleně. V I. NP se nachází 2 koupelny se sprchovým koutem a společným WC.

Living room icon

Obývací pokoj

Obývací pokoj je propojen s kuchyní, což zajišťuje dostatečný počet míst k sezení v případě nepřízně počasí. Najdete zde pohodlnou pohovku a LCD televizi se satelitním přijímačem.

kids icon

Zábava pro děti a venkovní vybavení

Děti se zabaví u malého stolečku a společenských her nebo venku na skluzavce a pískovišti. Pro dospělé je tu terasa, dřevěná houpací lavice a pergola s posezením u ohniště. Během hry petanque, kroketu nebo šipek si můžete ugrilovat maso na přenosném grilu.

>